Ekibimiz

 • Şahin Atila ÖZKAN - MSc, PMP

  Direktör / İnşaat Yüksek Mühendisi​

  Şahin Atila Özkan, proje yönetimi ve inşaat yönetimi rollerinde 18 yıllık uluslararası tecrübeye sahiptir. Kariyeri boyunca Türkiye, İngiltere, Katar ve Libya gibi dünyadaki çeşitli coğrafyalarda, toplam değeri milyar-dolar değerinde çok uluslu projelerin yönetimiyle ilgili bilgi ve becerilerini açıkça ortaya koymuştur. 2009 yılından beri PMP sertifikası sahibidir ve proje yönetiminde aktif olarak görev almaktadır.

 • Doğan MİDİLLİ

  İnşaat Mühendisi

  Doğan Midilli, 25 yılı aşkın tecrübesi ile birçok uluslararası projede inşaat ve proje yönetimi görevlerini üstlenmiştir. PMO’nun kuruluşundan beri ekibimizin parçası olan Doğan; sözleşme yönetimi, talep yönetimi ve genel inşaat yönetimi konularında oldukça deneyimlidir.

 • Emre SUNGUR 

  Makine Mühendisi

  Emre Sungur, 19 yılı aşkın tecrübesiyle yurtiçi ve yurtdışında bir çok prestijli projede elektromekanik uygulama ve proje yönetimi, sözleşme yönetimi ve saha yönetimi görevlerini üstlenmiştir. Emre, İngilizce ve Rusça bilmekte olup, firmamızda elektromekanik koordinatörü olarak görev almaktadır.

 • Müjdat ÖZACAR

  İnşaat Mühendisi

  Müjdat Özacar, 12 yıllık tecrübesi ile birçok uluslararası inşaat projesinde planlama ve maliyet kontrol uzmanı rollerinde çalışmıştır. Çok iyi derecede İngilizce ve Rusça bilgisi olan Müjdat, Projelerin fizibilite aşamasından sonlanma şamasında kadar geçen süreçte Bütçe ve Planlama hizmetlerini değerli müşterilerimize PMO çatısı altında sunmaktadır. 

 • Gülseren ÖZGÖR

  İç Mimar

  Gülseren Özgör, 28 yılı aşkın tecrübesi ile birçok konut, ofis, mağaza ve otel projesinde mimari tasarım ve uygulama görevleri üstlenmiştir. PMO’nun kuruluşundan beri ekibimizin parçası olan Gülseren, mimari tasarım ve uygulama konularında deneyimlerini paylaşmaktadır.

 • Arda Akyıldız, PMP

  Mimar

  Arda Akyıldız, 6 yılı aşkın süreyle birçok projede satın alma, tedarikçi ve alt yüklenici yönetimi, ihale yönetimi ve sözleşme yönetimi tecrübesine sahiptir. Çok iyi derecede İngilizcesi olan Arda, PMP, Nebosh IGC ve ICC sertifikalarına sahip sahiptir.

 • Baha PİRSELİMOĞLU

  Mimar

  Baha Pirselimoğlu, 30 yılı aşkın tecrübesiyle birçok fit-out ve toplu konut projesinde planlama ve kalite kontrol görevi üstlenmiştir. 4 seneden beni PMO ailesinin bir parçası olan Baha, projelerimizde fit-out yönetimi alanındaki tecrübelerini paylaşmaktadır. 

 • Erdem ŞAHİN

  İnşaat Mühendisi

  Erdem Şahin, 16 yılı aşkın süreyle birçok toplu konut, rezidans ve rekreasyon projesinde kalite kontrol ve şantiye yönetimi tecrübelerine sahiptir. Sözleşme yönetimi, talep yönetimi ve genel inşaat yönetimi ve Kalite Kontrol konularında oldukça deneyimlidir.

 • Savaş KURNAZ

  İnşaat Yüksek Mühendisi

  Savaş Kurnaz, 9 seneyi aşkın tecrübesiyle birçok inşaat projesinde planlama ve şantiye yönetimi görevlerini üstlenmiştir. Yapı İşletmesi alanında yüksek lisans eğitimi de bulunan Savaş, hem teorik bilgisi hem de pratik deneyimleriyle PMO çatısı altında şantiye şefliği ve şantiye yönetimi alanlarındaki tecrübelerini paylaşmaktadır.

 • Sedat MANÇA

  İnşaat  Mühendisi

  Sedat Mança, 7 seneyi aşkın büyük ölçekli ulusal ve uluslararası inşaat projeleri deneyimine sahip bir İnşaat Mühendisidir. Teknik ofis, iş ve süreç geliştirme uzmanlığı deneyimi ile son yıllarda ise Dijital Doküman Yönetim Sistemi (EDMS), Küresel Satın Alma Süreç Yönetim Sistemi (EGPS), Küresel Tedarikçi Ağı (EGVN, EGSN) ERP sistemleri entegrasyonu üzerinde çalışmakta olup, Microsoft Power BI ile yönetimsel raporlar üretmektedir. 

PMO Küresel Tedarikçi Ağına Katılın!

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki projelerimizde kullanılmak üzere satınalımı yapılacak malzeme veya hizmetlere ilişkin gerçekleştirdiğimiz teklif alma çalışmalarında, öncelikli olarak tedarikçi veri tabanımızda kayıtlı olan firmalarla iletişime geçmekteyiz. Sizler de tedarikçi veritabanımıza kaydolarak, ürün ve/veya hizmetlerinizi bize daha kolay tanıtma ve ulaştırma olanağını elde edebilirsiniz

PMO Küresel Tedarikçi Ağı Nedir?

Bize Ulaşın

Küçükbakkalköy Mah. Ayşe Hatun Çeşme Sk. Onur Plaza No:3/11 Ataşehir – İstanbul / Türkiye

info@pmo.com.tr (Genel Bilgi)

+90 (216) 469 32 10

Bizi Takip Edin !

 • Linkedin

Üyeliklerimiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 | PMO Proje Yönetim Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti. ve Grup Şirketleri