PMO'da Staj İmkanı

Şu anda öğrenci misiniz veya yeni mi mezun oldunuz? Kariyer arayışınıza buradan başlayın

PMO, geleceğin mimar ve mühendislerini en iyi şekilde eğitmek, proje yönetim uygulamalarını doğru bir şekilde anlatmak, kariyer planlarında yardımcı olmak ve yönlendirmek amacıyla her sene lise ve üniversite öğrencilerine stajyer eğitim programı düzenlemektedir. 

Stajyer Alım Süreci

Staj programı kapsamında 'Yaz Dönemi Stajyeri' ve sene içinde 'Part-time Stajyer' olarak öğrenci alımı yapılmaktadır. Başvuru yapan adaylar ön kriterler doğrultusunda değerlendirildikten sonra yüz yüze mülakat yapılmakta ve uygun adaylara PMO bünyesinde staj imkanı sunulmaktadır.  

Staj Süreci

İlgi ve becerileri doğrultusunda şantiyelere veya merkez ofise yönlendirilen stajyerlere, projeler verilerek kişisel ve mesleki gelişimleri sağlanmakta, konusunda uzman çalışanlarla projelerin çeşitli aşamalarında deneyim kazanma imkanı sunulmaktadır. Staj süresince, proje yönetimi, kalite yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği ve farklı alanlarda mesleki ve kişisel gelişim eğitimi verilmektedir.   

Başvuru için; ik@pmo.com.tr

PMO Küresel Tedarikçi Ağına Katılın!

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki projelerimizde kullanılmak üzere satınalımı yapılacak malzeme veya hizmetlere ilişkin gerçekleştirdiğimiz teklif alma çalışmalarında, öncelikli olarak tedarikçi veri tabanımızda kayıtlı olan firmalarla iletişime geçmekteyiz. Sizler de tedarikçi veritabanımıza kaydolarak, ürün ve/veya hizmetlerinizi bize daha kolay tanıtma ve ulaştırma olanağını elde edebilirsiniz

PMO Küresel Tedarikçi Ağı Nedir?

Bize Ulaşın

Küçükbakkalköy Mah. Ayşe Hatun Çeşme Sk. Onur Plaza No:3/11 Ataşehir – İstanbul / Türkiye

info@pmo.com.tr (Genel Bilgi)

+90 (216) 469 32 10

Bizi Takip Edin !

  • Linkedin

Üyeliklerimiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 | PMO Proje Yönetim Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti. ve Grup Şirketleri