top of page

PMO Küresel Tedarikçi Ağı

PMO Küresel Tedarikçi Ağı Ortamına Hoş geldiniz.

PMO, kurumsal dijital dönüşüme önem vererek küresel çapta gerçekleştirdiği bütün satın alma süreçlerini öncelikli tedarikçi kaynağı olarak kullanmak üzere, uluslararası bir tedarikçi veritabanına sahiptir.

Bu veritabanı, PMO ile ticari iş ilişkisi içerisinde bulunan her türlü üçüncü taraf firmalara yönelik bilgilerin yer aldığı, web tabanlı bir ortamdır. Bu platformda tedarikçiler hizmetlerine ilişkin bütün dokümanları sisteme yükleyebilirler. PMO tarafında satın alması yapılacak malzeme ya da hizmetlerden öncelikli olarak haberdar olabilirler. Ayrıca tedarikçi paneli üzerinden ihaleye ve teklif vermeye davet edilen tedarikçiler kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile ilgili malzeme ya da hizmetlere ilişkin fiyat tekliflerini dijital olarak iletebilirler.

Küresel Tedarikçi Ağımı'ızın temeli Dijital Dönüşüm süreç paydaşımız olan "ENKA Systems" şirketinin tasarlamış ve geliştirmiş olduğu "EGVN - Global Vendor Network" ürünüdür.

Neden kayıt olmalıyım?

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki projelerimizde kullanılmak üzere satın alımı yapılacak malzeme veya hizmetlere ilişkin gerçekleştirdiğimiz teklif alma çalışmalarında, öncelikli olarak tedarikçi veri tabanımızda kayıtlı olan firmalarla iletişime geçmekteyiz. Sizler de tedarikçi veritabanımıza kaydolarak, ürün ve/veya hizmetlerinizi bize daha kolay tanıtma ve ulaştırma olanağını elde edebilirsiniz.

DSC_0185.JPG

Kimler Kayıt Olmalı?

PMO Proje Yönetim olarak vermiş olduğumuz hizmetleri göz önünde bulundurarak, projelerimizde ihtiyaç duyacağımıza inandığınız malzeme, ekipman veya hizmet sağlamak ve PMO ile iş birliği içerisinde olmak isteyen tedarikçiler/alt yükleniciler veri tabanımızda yer almaya davet ediyoruz.

Firmamızın hizmetleri ile ilgili detaylarına ulaşmak için, web sayfamızın Hizmetlerimiz kısmını inceleyebilirsiniz. 

Nasıl kaydolurum?

Kayıt olma ve tedarikçi sisteminin kullanılması için “PMO Tedarikçi Ağı Paneli Kullanım Kılavuzu” nu inceleyebilirsiniz.

bottom of page