top of page

İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre

PMO, yönettiği projelere, Türkiye’de ve 30 farklı ülkede toplamda 45 yıla varan inşaat sektörü iş sağlığı ve güvenliği yönetimi deneyimine sahip iş ortakları ile uluslar arası standartların ele alındığı, yenilikçi ve müşteri beklentilerine tam uyumun sağlandığı İSG yönetimi hizmetleri ile değer katmaktadır. İş ortaklarımızın kısa özgeçmişlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Emre GÜR, BSCE, TechIOSH

İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Danışmanı / İnşaat Mühendisi - Kurucu Direktör / Delphy Consultancy

Güçlü liderlik ve ilişki yönetimi becerileri ile 14 yıl İSG Yönetimi deneyimine sahip bir İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Profesyonelidir. Uzmanlık alanları arasında İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi, kurumlar için İSG Yönetim Danışmanlığı, liderlik ve organizasyonel kültürel değişim, yöneticilere yönelik  çeşitli İSG eğitimleri ve uluslararası akredite eğitimler, İSG-Ç Yönetim Sistemi denetimleri, boşluk analizleri ve süreç bazlı denetimler, kaza/olay araştırma ve kök sebep analizleri bulunmaktadır.

M. Emrah Akdemir, BEng

İSG, Çevre ve Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanı / Jeoloji Mühendisi

İnşaat sektöründe ulusal ve uluslararası Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Sosyal yönetim sistemleri uygulama, yönetim ve denetiminde 14 yılı aşan deneyime sahiptir. Yetkinlikleri arasında İş Güvenliği Uzmanlığı (A), ISO9001:2015, ISO14001:2015, ISO45001:2018 Baş Tetkikçiliği, Entegre Yönetim Sistemleri ile ISO 31000, ISO 10002 İç Tetkikçiliği bulunmaktadır.

Özgür CENGİZ, MsCE, TechIOSH

İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Danışmanı / İnşaat Yüksek Mühendisi - Kurucu Direktör / Ege Consulting

14 yılı aşan İSG deneyimine sahip, iletişim becerisi güçlü, yüksek iş motivasyonu olan, çözüm odaklı ve inşaat sektörüne özel teknik uzmanlıkları olan bir İSG profesyonelidir. Yetkinliklerinin arasında; Institution of Occupational Safety & Health (IOSH/UK) ve National Safety Council (NSC/USA) Organizasyonları Eğitmenliği, Adli Bilirkişilik, CITB/UK Lisanslı İskele Süpervizörlüğü, NSL/UK Eğitimli Vinçle Kaldırma İşleri Danışmanlığı, İSG Yük. Lis. Programında Öğr. Görevliliği, B Sınıfı İG Uzmanlığı, İSG Liderliği Eğitmenliği, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve ISO 45001:2018 Standartları Baş Denetçiliği bulunmaktadır.

bottom of page