İnşaat Sektöründe Dijital Dönüşüm ve Verimlilik Yol Haritası IITürkiye Müteahhitler Birliği / Turkish Contractors Association ve Kurumsal Dönüşüm Platformunun birlikte düzenlediği İnşaat Sektöründe Dijital Dönüşüm ve Verimlilik Konferansı, “Tasarımdan İşletmeye Yalın ve Etkin Proje Yönetimi” temasıyla gerçekleştirildi. Direktörümüz, Sahin Atila Ozkan 'ın da projelerimizde uyguladığımız dijitalleşme başarı hikayelerimizi paylaştığı bu önemli ve verimli organizasyonu düzenleyen ve nazik davetlerinden dolayı, m.göker sarp ve Onur Seren ile ev sahipliği yapan Türkiye Müteahhitler Birliği'ne teşekkür ederiz.


İnşaat sektörünün, çağımızın teknoloji ve dijital dönüşüm hızına yetişmesi sürecinde büyük katkıları olan değerli tecrübe ve fikirlerin paylaşıldığı böyle önemli ve verimli organizasyonlara katılmaktan mutluluk duyuyor, sürekliliğinin sağlanarak ülkemiz ve sektörümüz adına umut verici gelişmeleri göreceğimize inanıyoruz.


PMO olarak, her zaman bu vizyonla çalışmalarımızı sürdürüyor ve bütün süreçlerimizi dijitalleştirerek, verilerin gücünden yararlanarak süreçlerimizi daha verimli hale getirmeye çalışıyoruz.

191 görüntüleme

PMO Küresel Tedarikçi Ağına Katılın!

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki projelerimizde kullanılmak üzere satınalımı yapılacak malzeme veya hizmetlere ilişkin gerçekleştirdiğimiz teklif alma çalışmalarında, öncelikli olarak tedarikçi veri tabanımızda kayıtlı olan firmalarla iletişime geçmekteyiz. Sizler de tedarikçi veritabanımıza kaydolarak, ürün ve/veya hizmetlerinizi bize daha kolay tanıtma ve ulaştırma olanağını elde edebilirsiniz

PMO Küresel Tedarikçi Ağı Nedir?

Bize Ulaşın

Küçükbakkalköy Mah. Ayşe Hatun Çeşme Sk. Onur Plaza No:3/11 Ataşehir – İstanbul / Türkiye

info@pmo.com.tr (Genel Bilgi)

+90 (216) 469 32 10

Bizi Takip Edin !

  • Linkedin

Üyeliklerimiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 | PMO Proje Yönetim Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti. ve Grup Şirketleri