PMO, Entegre Yönetim Sistemleri Geçişini Başarı İle Tamamladı !

Değerli Paydaşlarımız,


Kurulduğumuz ilk günden bu yana yönettiğimiz ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz projelerde her zaman kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği kurallarından ön planda tutmaya çalıştık. Yıllar içerisindeki kurumsal gelişimimize paralel olarak, bir süredir uluslararası standartlarda gelişimimizi kanıtlamak, belgelendirmek ayrıca yerel ve küresel piyasalarda iş hacmimizi daha da genişletmek adına Entegre Yönetim Sistemleri’nin (EYS) kurulması süreçlerini başlatmıştık.


Bu süreçlerin son basamağı olan denetimimizi başarıyla tamamladığımızı duyurarak bu mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.


Bu belgeler; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi'dir. Bundan sonraki süreçte, hem İstanbul Genel Merkezimiz hem de bütün şantiyelerimiz bu sistemlere entegre olacak şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.


Her yıl gerçekleştirilecek olan iç ve dış denetimlerle sistemlerin sunduğu standartlardan optimum derecede faydalanmayı ve şirketimizin kurumsal gelişimini daha da arttırmayı hedefliyoruz.


Serfikalarımıza, https://www.pmo.com.tr/sertifikalarimiz adresimizden ulaşabilirsiniz.


Saygılarımızla,

PMO Proje Yönetim Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti.

163 görüntüleme

PMO Küresel Tedarikçi Ağına Katılın!

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki projelerimizde kullanılmak üzere satınalımı yapılacak malzeme veya hizmetlere ilişkin gerçekleştirdiğimiz teklif alma çalışmalarında, öncelikli olarak tedarikçi veri tabanımızda kayıtlı olan firmalarla iletişime geçmekteyiz. Sizler de tedarikçi veritabanımıza kaydolarak, ürün ve/veya hizmetlerinizi bize daha kolay tanıtma ve ulaştırma olanağını elde edebilirsiniz

PMO Küresel Tedarikçi Ağı Nedir?

Bize Ulaşın

Küçükbakkalköy Mah. Ayşe Hatun Çeşme Sk. Onur Plaza No:3/11 Ataşehir – İstanbul / Türkiye

info@pmo.com.tr (Genel Bilgi)

+90 (216) 469 32 10

Bizi Takip Edin !

  • Linkedin

Üyeliklerimiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 | PMO Proje Yönetim Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti. ve Grup Şirketleri