PMO Küresel Tedarikçi Ağı

En son güncellendiği tarih: 1 Ara 2019

Günümüzün dijitalleşen dünyasında geride kalmamak ve yerimizi almak için bir süredir alt yapı çalışmalarını hazırladığımız " PMO Küresel Tedarikçi Ağı Sistemi " ni bütün paydaşlarımıza açmış olduğumuzu gururla paylaşmaktayız. Bu sistem sayesinde, tedarikçi paydaşlarımız ile daha çok iletişim halinde olmayı hedefliyoruz.


Küresel Tedarikçi Ağımı'ızın temeli Dijital Dönüşüm süreç paydaşımız olan "ENKA Systems" şirketinin tasarlamış ve geliştirmiş olduğu "EGVN - Global Vendor Network" ürünüdür.


Hem yurt içi hem de yurt dışındaki projelerimizde kullanılmak üzere satınalımı yapılacak malzeme veya hizmetlere ilişkin gerçekleştirdiğimiz teklif alma çalışmalarında, öncelikli olarak tedarikçi veri tabanımızda kayıtlı olan firmalarla iletişime geçmekteyiz. Siz değerli paydaşlarımızı da, tedarikçi veritabanımıza kaydolmaya, ürün ve/veya hizmetlerinizi bize daha kolay tanıtma ve ulaştırma olanağını elde edebilmeniz için PMO Küresel Tedarikçi Ağı'na katılmaya davet ediyoruz !


Portal Adresi: https://portal.pmo.com.tr/EGSN

Detaylı Bilgi ve Kullanım Kılavuzu için: https://www.pmo.com.tr/pmo-kuresel-tedarikci-agi


#digitaltransformation #supplymanagement #software #constructionmanagement #constructionconsulting #constructiondigitaltransformation #innovationmanagement #pmoprojectmanagement #projectmanagement #egsn #egvn #pmoglobalsuppliernetwork270 görüntüleme

PMO Küresel Tedarikçi Ağına Katılın!

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki projelerimizde kullanılmak üzere satınalımı yapılacak malzeme veya hizmetlere ilişkin gerçekleştirdiğimiz teklif alma çalışmalarında, öncelikli olarak tedarikçi veri tabanımızda kayıtlı olan firmalarla iletişime geçmekteyiz. Sizler de tedarikçi veritabanımıza kaydolarak, ürün ve/veya hizmetlerinizi bize daha kolay tanıtma ve ulaştırma olanağını elde edebilirsiniz

PMO Küresel Tedarikçi Ağı Nedir?

Bize Ulaşın

Küçükbakkalköy Mah. Ayşe Hatun Çeşme Sk. Onur Plaza No:3/11 Ataşehir – İstanbul / Türkiye

info@pmo.com.tr (Genel Bilgi)

+90 (216) 469 32 10

Bizi Takip Edin !

  • Linkedin

Üyeliklerimiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 | PMO Proje Yönetim Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti. ve Grup Şirketleri